Ventoux Rosé Orphéa 0.75L

 
 
ESHOP > Víno a Sekt > FRANCÚZSKE VÍNO > Ventoux Rosé Orphéa 0.75L
 

Ventoux Rosé Orphéa 0.75L

FRANCÚZSKE VÍNO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:1234561231231
Víno FRA Ventoux Rosé Orphéa 0.75L, 2015, 12.5%
Vaša cena: Zistiť cenu

Popis produktu

Odrody:Syrah,Grenache noir
 
Popis: Víno sa pestuje na okrovej pôde s kameňom.
 
Chuť a vôňa: Farba vína je svetlo-ružová. Chuť krásna s plnosťou v ústach s ovocím a tukmi. Toto ružové víno je skôr štruktúrované.

Region Luberon, Ventoux  a  Vauclause

Chceli by sme Vám predstaviť oblasť, z ktorej pochádzajú tie najlepšie vína Francúzska. Sú to oblasti Luberon, Ventoux a Vaucluse, ktoré sa nachádzajú v regióne Provance. Táto časť francúzskeho vidieku je známa predovšetkým veľmi kvalitným červeným vínom, v ktorom prevažuje najmä odroda vína Syrah a Grenache. Preto sú tieto vína tak typické a nezameniteľné svojou farbou a chuťou. Podnebie v tejto oblasti je ako stvorené na rast viniča, je tu viac ako 265. slnečných dní z roka.
Vinice sú všetky rodinného pôvodu a majú dlhú históriu. V týchto viniciach je po desaťročia zachovaný postup výroby a dozretia vína. Najstaršia vinica z nášho portfólia je viac ako 900 rokov stará. Rodina, ktorá prevádzkuje túto vinicu je jej vlastníkom viac ako 200 rokov.

Cave De Bonnieux

Táto pivnica sa nachádza na hranici Luberon a Ventoux.
Vinárstvo má históriu niekoľko desaťročí ich výroba spočíva v tom, že združuje malých vinárov, ktorí sú dodávatelia hrozna a kvalita hrozna je stále kontrolovaná. Vína sa vyrábajú klasickými metódami.
Víno, ktoré pochádza z tohto vinárstva nie je voľne k zakúpeniu v supermarketoch alebo obchodných sieťach takisto sa vyrába obmedzené množstvo hl za rok. Od tohto vinárstva máme exkluzivitu, ktorá nám zaručuje, že sme výhradný predajcovia mimo územia Francúzska.