Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky

 
 
ESHOP > Blog > Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky
 

Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky

Dňa 11.03.2018

Pred pár dňami sme vylosovali výhercu koňaku Camus 5.150, kde sme počas žrebovania zverejnili novú súťaž.

Do žrebovania o ruskú prémiovú vodku Carskaja Imperial Gold Collection 6L bude zaradená každá objednávka nad 60 € uskutočnená v termíne 1.3. - 31.5.2018.

Začiatkom júna vylosujeme nového majiteľa tejto obrovskej fľaše. Určite to opäť natočíme, a okrem výhercu zverejníme aj nasledujúcu výhru.

Vráťme sa k žrebovaniu ostatnej výhry. Stretli sme sa na centrále podvečer, aby sme vylosovali nového majiteľa v skutku exkluzívneho koňaku, a popri tom ochutnali pár kúskov, čo na nás volali z poličky...

Naliali sme si SéRum a pustili sa do práce. Asi najzložitejšie bolo vymysliet systém, akým vylosujeme víťaznú objednávku, keďže číslovanie objednávok nie je prispôsobené pre žrebovanie. Okrem toho sme nelosovali zo všetkých objednávok, ale iba z tých nad 45 € v časovom období 1.12.2017 - 28.2.2018. 

Nakoniec sme sa rozhodli vyexportovať vyfiltrované objednávky do excelu a vylosovať poradové číslo. Na výber náhodného čísla v danom intervale sme si zvolili utilitu od Googlu, ktorú sme náhodne objavili pri tom, ako sme sa snažili násjť appku na losovanie.

Nakoniec to bolo veľmi rýchle a jednoduché. Výhercom sa stal pán Radoslav, krorý uskutočnil objednávku v priebehu januára. Srdečne mu blahoželáme.

Nie som si teraz úplne istý, ale myslím, že z daného večera ešte pár videí zostriháme a zverejníme ;)